KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16197239
nr 1619 7239
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad. Blandteknik på pannå, 22x19 cm, yttermått inklusive ram: 31x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:59:17
13/5 16:52:37
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor